kalendarz 2024

Akademia XC wyjazdy doskonalące latanie przelotowe. Jeżeli jesteś samodzielnym pilotem ale chcesz pobić swoją życiówkę, latać dalej i szybciej to wyjazd dla Ciebie. Jedziemy na południe, Austria, Włochy, Słowenia, za pogodą. Każdego dnia przed startem omawiamy trasę, warunki, niebezpieczne i trudne miejsca. W powietrzu lecimy razem, jeden instruktor maksymalnie na 5-6 uczestników. Ale preferujemy mniejsze grupy 🙂 Aby było komfortowo i bezstresowo jest bus z kierowcą, zbierającego lądujących po drodze. Na koniec dnia omawiamy tracki, podjęte decyzje, wyciągamy wnioski i dzielimy się wiedzą. Z racji specyfiki dobrych przelotowo startowisk wymagamy umiejętność startu alpejką. Można ją podszkolić indywidualnie u nas (zazwyczaj godzina – dwie w formule 1:1 działają cuda)

Termika – szkolenie i rekreacja to wyjazdy dla mniej zaawansowanych lub nastawionych wypoczynkowo. Jedziemy w drugiej połowie roku gdy termika w górach jest już spokojniejsza. Przedłużamy sezon, ćwiczymy latanie w termice. W odwodzie bus z kierowcą gdy nie uda Ci się utrzymać w powietrzu i chcesz wystartować ponownie. Codzienne odprawy z omówieniem startu, lądowiska, specyfiki miejsca i aktualnych warunków. Indywidualne podejście z doskonaleniem słabszych stron. Jest opcja zabrania nielota, Agnieszka ogarnia wtedy część część krajoznawczo turystyczną.

kontakt w sprawie szczegółów i rezerwacji miejsca: biuro@wingsup.pl lub wyślij nam swoje namiary, odpiszemy lub oddzwonimy: