Terminy lotów

Pomimo latania w kosmos ludzkość nie jest w stanie precyzyjnie przewidzieć pogody na więcej niż dwa dni do przodu 😉 . Z tego powodu, terminy lotów ogłaszamy z maksymalnie dwudniowym wyprzedzeniem.

Loty termiczne najlepiej jest wykorzystywać w czerwcu i lipcu ze względu na największe szanse odpowiedniej pogody.

Zgłoszenie chęci odbycia lotu w ogłoszonym terminie dokonuje się smsem na numer +48 693 905 046, podając:

  1. Imię 🙂
  2. numer rezerwacji z biletu i jego datę ważności,
  3. rodzaj lotu (widokowy lub termiczny),
  4. wagę pasażera,
  5. preferowaną godzinę i dzień lub dni tygodnia (z powodu konieczności pogodzenia wymagań wszystkich chętnych, nie gwarantujemy możliwości lotu o preferowanej godzinie i konkretnym terminie).

Po dopasowaniu kolejki, odpowiemy potwierdzając miejsce i czas lotu.

Bilety można kupić TUTAJ.

O możliwości lotu informujemy niżej na stronie. Osoby które zgłosiły się do nas podając wszystkie niezbędne dane i zostały wpisane na listę będziemy również informować sms’ami. Niestety z przyczyn od nas niezależnych zdarza się, że wiadomość tekstowa nie dociera do adresata, dobrze więc zaglądać czasem na stronę i kontaktować się samodzielnie. Szczególnie w przypadku krótkiej ważności biletu.

Bilet/voucher zgłoszony po terminie ważności w 99% przypadków niestety przepada.

Chęć lotu proszę zgłaszać na konkretny, podany niżej termin. Niestety nie ma możliwości 100% rezerwacji „na zapas” w terminie nie ogłoszonym, ale oczywiście uwzględniamy szczególne przypadki.

Proszę zabrać ze sobą voucher. Poniżej zamieszczamy mapki dojazdu do miejsc startów. W przypadku pytań, prosimy o kontakt. Polecamy też przeczytanie FAQ. 🙂

Najlepsza droga na startowisko pod Surażem prowadzi przez sam Suraż (rynek, kościół i dalej za cmentarzem drogą szutrową), nawigacja czasami prowadzi z zupełnie drugiej strony 🙂 .
Najbliższy termin lotów:

25-26 czerwca z powodów organizacyjnych nie latamy

będziemy informować i potwierdzać sms’ami

Z powodu braku współpracy pogody w czasie ostatnich weeendów wszystkie osoby które zgłosiły się do 27 maja bezpośrednio do nas podając numery biletów i wszystkie wypisane powyżej dane mają przedłużoną ważność lotu co najmniej do końca lipca.

Suraż:

Żółtki: