Terminy lotów


Pomimo latania w kosmos ludzkość nie jest w stanie precyzyjnie przewidzieć pogody na więcej niż dwa dni do przodu 😉 . Z tego powodu, terminy lotów ogłaszamy z maksymalnie dwudniowym wyprzedzeniem.

Loty termiczne najlepiej jest wykorzystywać w czerwcu i lipcu ze względu na największe szanse odpowiedniej pogody.

Zgłoszenie chęci odbycia lotu w ogłoszonym terminie dokonuje się smsem na numer: +48693905046

podając:

  1. imię
  2. numer rezerwacji z biletu, jego datę ważności i sprzedawcę vouchera
  3. rodzaj lotu (widokowy lub termiczny),
  4. wagę pasażera,
  5. preferowaną godzinę i dzień lub dni tygodnia (z powodu konieczności pogodzenia wymagań wszystkich chętnych, nie gwarantujemy możliwości lotu o preferowanej godzinie i konkretnym terminie) – proszę nie podawać konkretnych dat, chodzi o informację typu „niedziele, soboty tylko po godzinie X, w tygodniu nie”

Po dopasowaniu kolejki, wysyłamy SMS potwierdzając miejsce i czas, zgodnie z terminami gdy organizujemy loty.

Bilety można kupić TUTAJ.

O możliwości lotu informujemy również niżej na stronie. Osoby które zgłosiły się do nas podając wszystkie niezbędne dane i zostały wpisane na listę będziemy informować zgodnie z kolejką przez SMS. Niestety z przyczyn od nas niezależnych zdarza się, że wiadomość tekstowa nie dociera do adresata, dobrze więc zaglądać czasem na stronę i lub kontaktować się samodzielnie. Szczególnie w przypadku krótkiej ważności biletu.

Bilet/voucher zgłoszony po terminie ważności w 99% przypadków niestety przepada.

Niestety nie ma możliwości 100% rezerwacji „na zapas” w terminie nie ogłoszonym, ale oczywiście uwzględniamy szczególne przypadki.

Proszę zabrać ze sobą voucher. Poniżej zamieszczamy mapki dojazdu do miejsc startów. W przypadku pytań, prosimy o kontakt. Polecamy też przeczytanie FAQ. 🙂

Najlepsza droga na startowisko pod Surażem prowadzi przez sam Suraż (rynek, kościół i dalej za cmentarzem drogą szutrową), nawigacja czasami prowadzi z zupełnie drugiej strony 🙂 .
Najbliższy termin lotów:

o terminach lotów informujemy osoby które się zgłosiły na listę przez SMS, zgodnie z podanymi preferencjami i kolejką

Suraż:

Żółtki: