27.07.2024 – 3.08.2024: SŁOWENIA

KIEDY:
Wyjeżdżamy 27 lipca z Białegostoku, można się zabrać po drodze. Wracamy 3 sierpnia.

DOKĄD:
Jedziemy na Słowenię.

JAK TO DZIAŁA:
Maksymalnie 6 szkolących się w busie + kierowca do zwózek + instruktor (ja). Preferuję mniejsze grupy aby nikt nie został zostawiony sam sobie i jak najwięcej wyciągnął z wyjazdu. Ćwiczymy latanie w termice, w odwodzie bus z kierowcą gdy nie uda Ci się utrzymać w powietrzu i chcesz wystartować ponownie. Codzienne odprawy z omówieniem startu, lądowiska, specyfiki miejsca i aktualnych warunków. Indywidualne podejście z doskonaleniem słabszych stron.

KOSZT:
Koszt przy 6 osobach to 3800zł. Zaliczka rezerwująca miejsce 1000zł. Zwrotna w 100% jeśli wyjazd nie dojdzie do skutku ze względu na pogodę (jedziemy latać nie siedzieć w deszczu).

CO MAM W CENIE?
W cenie jest transport, zwózki i wywózki na górę, flykarty, opieka instruktorska, briefingi przed i debriefingi po locie i cała moja wiedza do Waszej dyspozycji.

CZEGO NIE ZAPEWNIAMY:
Noclegi, jedzenie i ubezpieczenie we własnym zakresie. Oczywiście rezerwacja i organizacja w moim zakresie. Preferowane kwatery, ale jak ktoś będzie chciał spać w namiocie to też da się zorganizować.

ORGANIZACYJNE:
Całość organizacji prowadzi Aga. Przed wyjazdem proszę o wypełnienie ankiety z pytaniami o doświadczenie, nalot, skrzydło, wasze słabe i mocne strony oraz planowane cele na wyjazd aby lepiej dobrać tematykę.

Chętnych zapraszam do kontaktu poprzez formularz niżej, lub email: biuro@wingsup.pl, tel.: +48693905046